Skip to content
: +380 97 24 30 550; 066 325 55 99
: kstvua@gmail.com

Баскетбол. Суперліга. «Харківські Соколи» — «Будівельник». Відео матчу

KSTV у прямому уфірі як завжди показала баскетбольний матч суперліги. «Харківські Соколи» приймали «Будівельник» (Київ). Кияни змогли перемогти завдяки вдало проведеній першій чверті — 94:80, інформує сайт ФБУ.

Будівельник розпочав матч дуже впевнено. Кияни домінували під щитами (14 підбирань проти 2), а до того ж демонстрували чудовий відсоток реалізації з гри – 70% (12/17 кидків, 6/9 триочкові). Натомість у Соколів дальні постріли не задалися від старту – 1/9 триочковий. Варто відзначити гравця Будівельника Роберта Девое Ііі, який за першу чверть зробив 5 спроб закинути триочковий і 4 з них реалізував, набравши 12 очок.

У наступній 10-хвилинці кияни були менш зібраними. Перевага в +23 бали на старті другої чверті давалася в знаки. Вони зробили стільки ж кидків, як в першому відрізку, але в ціль поклали лише 8, що призвело до падіння реалізації – 57 відсотків. Окрім того, Будівельник зробив 10 втрат проти 4 у Соколів. Єдине, що залишалося незмінним – це підбирання (31 проти 13 на користь киян). Завдяки всьому цьому харків’яни змогли дати рівний бій у другій чверті, мінімально програвши її – 17:19. Проте, перевага в Будівельника все одно залишалася серйозною — +21.

Після перерви, за 2 хвилини до старту заключної чверті, підопічні Олега Манойленка змогли скоротити відставання до 11 очок. Стало це можливим тому, що показник влучності у Будівельника впав ще на 10 відсотків, до позначки – 47%. Лише 5 точних пострілів з 17 спроб. Це дозволило харків’янам забрати чверть собі – 20:14.

В заключній частині Соколи продовжували впевнено грати і знову забрали чверть у свій актив. Але гандикап, який Будівельник здобув ще у першій чверті, був занадто великим, аби надолужити втрачене. Окрім того, кияни весь матч домінували під щитами (49 підбирань проти 31). Як підсумок, перемога Будівельника — 94:80.